Ukryj spis treści

Okno dialogowe Configuration Publisher

W oknie dialogowym Configuration Publisher można utworzyć interfejs dla określania konfiguracji części i złożeń. Można użyć interfejsu w SOLIDWORKS oraz w 3DContentCentral.

Można rozpocząć od modelu z jedną lub kilkoma konfiguracjami. Model musi zawierać tabelę konfiguracji (z jednym lub wieloma wierszami).

Aby uzyskać dostęp do okna dialogowego Configuration Publisher, należy:

Na górze karty menedżera konfiguracji ConfigurationManager , kliknąć prawym przyciskiem myszy nazwę modelu i kliknąć Configuration Publisher.

W oknie dialogowym Configuration Publisher przeciągnąć formanty z palety po lewej stronie na kartę Edycja na środku. W panelu po prawej stronie ustawiane są atrybuty dla każdego formantu. Dostępne opcje różnią się w zależności od typu formantu oraz tego, czy model posiada jednowierszową, czy wielowierszową tabelę konfiguracji.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okno dialogowe Configuration Publisher
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.