Ukryj spis treści

Dostosowywanie opcji

Jeżeli dostosujemy menu lub menu podręczne SOLIDWORKS, możemy ustawić je z powrotem do wartości domyślnych lub pokazać wszystkie elementy menu. Możemy również dostosowywać paski narzędzi, menu i Okienko zadań zgodnie z zakresem ekspertyzy użytkownika.

Aby uzyskać dostęp do okna dialogowego Dostosowania, należy:

Przy otwartym dokumencie kliknąć Narzędzia > Dostosuj i kliknąć Dostosowanie lub kliknąć prawym przyciskiem myszy na obramowaniu okna i wybrać Dostosuj.

Dostosowywanie skrótu

Pokaż wszystkie Wyświetla wszystkie elementy menu.
Zresetuj do ustawień domyślnych Resetuje elementy menu do ustawień domyślnych.

dostosowywania menu,

Pokaż wszystkie Wyświetla wszystkie elementy menu.
Zresetuj do ustawień domyślnych Resetuje elementy menu do ustawień domyślnych.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dostosowywanie opcji
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.