Ukryj spis treści

Okno dialogowe Dodaj wiersze i kolumny

Dokonano zmian w modelu, a oprogramowanie SOLIDWORKS chce wiedzieć, czy użytkownik zamierza dodać nowe konfiguracje lub parametry do tabeli konfiguracji.

Okno dialogowe Dodaj wiersze i kolumny pojawia się, ponieważ przy tworzeniu tabeli konfiguracji dla tego modelu wybrano Nowe parametry lub Nowe konfiguracje w Menedżerze właściwości PropertyManager Tabela konfiguracji.

Aby dodać wiersze i kolumny do tabeli konfiguracji, należy:

  1. W oknie dialogowym Dodaj wiersze i kolumny, wybrać konfiguracje i parametry, które mają być dodane z pól Konfiguracje i Parametry.

    Aby wybrać wiele operacji, należy przytrzymać klawisz Ctrl w czasie dokonywania wyborów.

  2. Jeśli wybraliśmy tylko część elementów z pól Konfiguracje i Parametry, wybrać Pokaż ponownie niewybrane &elementy aby zobaczyć te elementy kiedy okno dialogowe zostanie ponownie otwarte.
  3. Kliknąć OK.

    Wybrane elementy zostaną dodane do tabeli konfiguracji.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okno dialogowe Dodaj wiersze i kolumny
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.