Ukryj spis treści

Menedżer właściwości PropertyManager Konfiguruj komponent

Menedżer właściwości PropertyManager Konfiguruj komponent jest definiowanym przez użytkownika menedżerem właściwości PropertyManager dla części i złożeń, które posiadają więcej niż jedną konfigurację. Pozwala on wybierać konfigurację komponentu podczas umieszczania go w złożeniu.

Menedżer właściwości PropertyManager Konfiguruj komponent jest definiowany w oknie dialogowym Configuration Publisher.

Aby otworzyć tego menedżera właściwości PropertyManager, należy:

W złożeniu wstawić komponent, który posiada zdefiniowany menedżer właściwości PropertyManager Konfiguruj komponent.
Można zmienić konfiguracje po wstawieniu komponentu. Kliknąć prawym przyciskiem myszy komponent źródłowy w obszarze graficznym lub w drzewie operacji FeatureManager i kliknąć Konfiguruj część/złożenie menu_ConfigurePartAssembly.gif.

Określ

Należy wybrać metodę określania, którą konfigurację komponentu wstawić do złożenia:

Parametry Przedstawia listę rozwijaną, gdzie wybierane są wartości parametrów.
Nazwa konfiguracji Przedstawia listę rozwijaną, gdzie wybierana jest nazwa konfiguracji.

Parametry

Wyświetla parametry skonfigurowane dla komponentu. Niektóre pola są tylko informacyjne. Inne są listami rozwijanymi, gdzie wybierane są wartości parametrów.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menedżer właściwości PropertyManager Konfiguruj komponent
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.