Ukryj spis treści

Menedżer właściwości PropertyManager Tabela bloku tytułowego

Menedżer właściwości PropertyManager Tabela bloku tytułowego jest używany do wstawienia tabeli bloku tytułowego do części lub złożenia.

Aby otworzyć tego menedżera właściwości PropertyManager, należy:

Kliknąć Tabela bloku tytułowego (pasek narzędzi Tabele) lub Wstaw > Tabele > Tabela bloku tytułowego.

Szablon tabeli

Kliknąć PM_Table_Browse_Template.gif, aby przeglądać istniejące szablony tabel bloków tytułowych (rozszerzenie pliku .sldtbt).

Rozmiar tabeli

Jeżeli nie wybierzemy szablony tabeli bloku tytułowego, można ustawić liczbę Kolumn i Wierszy tabeli.

Aby zmienić liczbę kolumn i wierszy po utworzeniu tabeli, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy na obramowaniu tabeli i wybrać Wstaw lub Usuń.

Obramowanie

  Użyj ustawień dokumentu Używa ustawień obramowania przechowywanych z modelem.

Aby zmienić ustawienia dokumentu, należy kliknąć Opcje (pasek narzędzi Standard) lub Narzędzia > Opcje . Na karcie Właściwości dokumentu pod Standard projektowania, rozwinąć Tabele i kliknąć Tabela bloku tytułowego.

Należy usunąć zaznaczenie tej opcji, aby ręcznie ustawić szerokości obramowania.

Granica pola Ustawia szerokość obramowania tabeli.
Granica siatki Ustawia szerokość obramowania komórki.
    Przykład:

Tabela o grubszych granicach pola i siatki.

Skalowanie tabeli bloku tytułowego

Po wstawieniu tabeli, należy kliknąć w lewym górnym rogu, aby wyświetlić menedżera właściwości PropertyManager Tabeli bloku tytułowego z formantem Skalowanie Tabeli bloku tytułowego.

Należy użyć tego formantu, aby zmienić rozmiar tabeli.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menedżer właściwości PropertyManager Tabela bloku tytułowego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.