Ukryj spis treści

Zapisz jako część zewnętrzną

Komponent wirtualny można zapisać do pliku zewnętrznego. Okno dialogowe Zapisz jako pojawia się gdy:
 • Zamykane jest złożenie, które zawiera nie zapisane komponenty wirtualne.
 • Kliknięto komponent wirtualny prawym przyciskiem myszy i wybrano Zapisz część (w pliku zewnętrznym).
  Nazwę dowolnej części można zmienić przed zapisaniem klikając ją i wybierając Zmień nazwę części.

Aby zapisać komponent wirtualny, należy:

 • Ustawić następujące opcje w oknie dialogowym, a następnie kliknąć OK.
  Opcja Opis
  Zapisz wewnętrznie (wewnątrz złożenia) Komponent nadal jest zapisywany wewnątrz pliku złożenia jako komponent wirtualny.
  Zapisz zewnętrznie (określ ścieżki) Komponent jest zapisywany w swoim własnym pliku poza plikiem złożenia. Użytkownik określa ścieżkę lokalizacji pliku.
  Nazwa pliku Wyszczególnia nazwę komponentu wirtualnego.
  Ścieżka Wyszczególnia ścieżkę lokalizacji pliku. Należy wybrać element w części Nazwa pliku, a następnie użyć następujących przycisków, aby zmienić ścieżkę:

  Ta sama co złożenie

  Ustawia taką samą lokalizację dla pliku komponentu, jak lokalizacja pliku złożenia.

  Określ ścieżkę

  Otwiera okno dialogowe Przeglądanie w poszukiwaniu folderu, umożliwiające przejście do lokalizacji, w której plik ma być przechowywany.

  Wewnętrznie do złożenia

  Zmienia Ścieżkę z powrotem na <zapis wewn. do złożenia>.

  Kliknięcie OK zapisuje komponent w określonym folderze. Ponieważ nie jest to już komponent wirtualny, nawiasy kwadratowe nie pojawiają się wokół nazwy tego komponentu w drzewie operacji FeatureManager.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Zapisz jako część zewnętrzną
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.