Ukryj spis treści

Okno dialogowe Przebuduj i zapisz ustawienia

W tym oknie dialogowym można określić konfiguracje, do których ma zostać zastosowane oznaczenie Przebudowa/Zapis.

Aby otworzyć to okno dialogowe, należy:

  • W górnej części menedżera konfiguracji ConfigurationManager lub drzewa operacji FeatureManager kliknąć prawym przyciskiem myszy nazwę modelu, wybrać Oznaczenie Przebudowa/Zapis, a następnie kliknąć Dodaj oznaczenie dla określonej konfiguracji.
Określ konfiguracje do przebudowania Stosuje oznaczenie Przebudowa/Zapis cfgmgr_blue_save_disk.png do aktywnej konfiguracji i innych konfiguracji wybranych z listy przez użytkownika. Dla wybranych konfiguracji przy następnym zapisywaniu dokumentu przez użytkownika są generowane pełne zestawy danych. Później dane są przebudowywane i zapisywane za każdym razem, kiedy użytkownik zapisuje dokument.

Ponadto usuwa oznaczenie Przebudowa/Zapis cfgmgr_blue_save_disk.png ze wszystkich konfiguracji i zmienia ich ikony na cfgmgr_checkmark_gray.gif lub cfgmgr_dash_gray.gif (w zależności od bieżącego stanu ich danych konfiguracji).

Wybierz wszystkie Wybiera wszystkie wyszczególnione konfiguracje.
Zresetuj wybór[xxx] Powraca do aktywnej konfiguracji.
Po otwarciu modelu w wersji Service Pack 5 lub wcześniejszej wersji SOLIDWORKS:
  • Dostępne są konfiguracje oznaczone jako Przebudowa/Zapis cfgmgr_blue_save_disk.png.
  • Konfiguracje nieoznaczone w ten sposób nie są dostępne.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okno dialogowe Przebuduj i zapisz ustawienia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.