Ukryj spis treści

SOLIDWORKS Utilities

Oprogramowanie SOLIDWORKS Utilities jest zestawem narzędzi, które pozwalają na dokładne badanie geometrii modelu bryłowego i przeprowadzanie porównań z innymi modelami. Wszystkie SOLIDWORKS Utilities wymagają SOLIDWORKS Professional.

Większość narzędzi znajduje się w Okienku zadań, które można przypiąć, aby zachować je jako widoczne/dostępne. Należy ukończyć akcje Okienka zadań lub zamknąć narzędzie w Okienku zadań, aby móc kontynuować.

Zawiera on następujące narzędzia:

Narzędzie Opis
Porównywanie dokumentów Porównuje właściwości dwóch dokumentów SOLIDWORKS (włącznie z dwoma konfiguracjami tego samego modelu). Można porównywać dwa dokumenty tego samego typu lub różnych typów. Narzędzie to identyfikuje różnice we właściwościach pliku, właściwościach dokumentu itd.
Porównaj operacje Identyfikuje różnice w operacjach bryły pomiędzy dwiema wersjami tej samej części. Narzędzie to identyfikuje unikatowe i zmodyfikowane operacje w obydwu wersjach części.
Porównywanie geometrii Identyfikuje różnice geometryczne pomiędzy dwiema wersjami tej samej części. Narzędzie to identyfikuje unikatowe i zmodyfikowane ściany w obydwu częściach. Ponadto oblicza wspólną objętość obydwu części (lub złożeń) oraz objętość dodanego materiału i usuniętego materiału.
Porównaj LM Porównuje tabele List materiałów (LM) z dwóch dokumentów SOLIDWORKS złożenia lub rysunku. Wyniki wyszczególniają brakujące kolumny i wiersze, dodatkowe kolumny i wiersze oraz uszkodzone wiersze.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   SOLIDWORKS Utilities
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.