Ukryj spis treści

Typy wyglądów

Można stosować wyglądy proceduralne, które owijane są wokół wyglądów odniesienia lub teksturalne, które są mapowane do odniesienia.

Proceduralne Teksturalne
Jeden kolor lub połączenie kolorów zastosowane do całego odniesienia.

Przykłady: Aluminium szczotkowane oraz Wysoko połyskliwe białe tworzywo sztuczne.

Obraz reprezentujący skomplikowane kolorowanie wyglądu, mapowanego do odniesienia. Użyć karty Mapowanie w menedżerze właściwości PropertyManager Wyglądy, aby określić rozmiar, orientację i lokalizację wyglądu w modelu.

Przykłady: Cegła ogniotrwała oraz Jesion połyskliwy.

Aluminium szczotkowane Cegła ogniotrwała


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Typy wyglądów
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.