Ukryj spis treści

Wizualizacja złożenia

Wizualizacja złożenia zawiera różne sposoby wyświetlania i sortowania komponentów złożenia na liście oraz w obszarze graficznym.

Można sortować listę według jednej właściwości na raz lub utworzyć bardziej złożone scenariusze sortowania zawierające kilka różnych właściwości. W narzędziu tym dostępne są takie podstawowe obliczone dane liczbowe, jak objętość, objętość i masa komponentu. Dodatkowo, można tworzyć dostosowane kryteria, które są zależne od kilku wartości liczbowych. Jeśli w plikach komponentów zdefiniowano takie nieobliczone właściwości, jak np. Sprzedawca lub Stan, to możliwy jest dostęp do tych właściwości w celu modyfikacji i sortowania. Dostępne są również właściwości pochodzące z aplikacji SOLIDWORKS Sustainability. (Patrz temat: SOLIDWORKS Sustainability - Informacje ogólne).

W obszarze graficznym, oprogramowanie przypisuje kolory do komponentów w oparciu o wartość właściwości, według której następuje sortowanie. Kolory te pomagają zwizualizować względne wartości danej właściwości dla każdego z komponentów.

Można edytować materiały komponentu i inne właściwości nienumeryczne, bezpośrednio z listy.

Te informacje listy można zapisać w odrębnym pliku, takim jak np. arkusz kalkulacyjny Microsoft®Excel® lub plik tekstowy.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wizualizacja złożenia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.