Ukryj spis treści

Listy materiałów w dokumentach złożeń

Można tworzyć listy materiałów (LM) w plikach złożeń.

Aby utworzyć LM w złożeniu, należy kliknąć Wstaw > Tabele > Lista materiałów. Po ustawieniu parametrów w menedżerze właściwości PropertyManager należy kliknąć w obszarze graficznym, aby umieścić LM.

LM pojawiają się w folderze Tabele w drzewie operacji FeatureManager. Obok operacji LM pojawia się nazwa konfiguracji, do jakiej odnosi się LM.

Po utworzeniu LM złożenia i zapisaniu złożenia można wstawić LM do rysunku odniesienia. Opcjonalnie można połączyć LM złożenia i LM rysunku.

Kolumna stanu odnośnika nie jest obsługiwana na LM w plikach złożeń.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Listy materiałów w dokumentach złożeń
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.