Ukryj spis treści

Publikowanie w 3D ContentCentral

Jeżeli użytkownik pIanuje publikowanie modelu w 3D ContentCentral, może wykorzystać narzędzie Configuration Publisher do zdefiniowania dostosowanego interfejsu, aby umożliwić użytkownikom końcowym wybór konfiguracji w oparciu o parametry modelu.

Metody konstruowania interfejsu dla 3D ContentCentral są identyczne jak dla budowania menedżera właściwości PropertyManager dla SOLIDWORKS. patrz Tworzenie dostosowanego menedżera właściwości PropertyManager.

Dodatkowe możliwości podczas przygotowywania modelu do publikacji w 3D ContentCentral obejmują:
  • Wyświetlanie numeru części
  • Testowanie stanu modelu
Można użyć narzędzia Defeature, aby ograniczyć szczegóły dostępne w modelach pobieranych przez klientów.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Publikowanie w 3D ContentCentral
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.