Ukryj spis treści

Dostosowane właściwości w Konstrukcjach spawanych

W części konstrukcji spawanej, dostosowane właściwości operacji konstrukcji spawanej i dla listy elementów konstrukcji spawanej reprezentują różną listę od dostosowanych właściwości, które są przechowywane na poziomie dokumentu.

Domyślna lokalizacja dla Pliku właściwości konstrukcji spawanej to:

C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\SOLIDWORKS\SOLIDWORKSwersja\lang\language\weldments\weldmentproperties.txt

Brak folderu Application Data w systemie operacyjnym ®Microsoft Windows 7®.

Można zmienić lokalizację listy w Opcjach lokalizacji plików.

Części z biblioteki profilów mogą zawierać każdą z najczęściej używanych dostosowanych właściwości. Na przykład profile dostarczone z aplikacją SOLIDWORKS zawierają dostosowaną właściwość Opis.

W przypadku konfliktu nazewnictwa pomiędzy operacją konstrukcji spawanej a profilem konstrukcji spawanej, nazwa profilu jest nadrzędna.
Generator karty właściwości pozwala budować dostosowane karty dla konstrukcji spawanych.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dostosowane właściwości w Konstrukcjach spawanych
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.