Ukryj spis treści

Narzędzie Defeature

Z pomocą narzędzia Defeature, można usuwać szczegóły z części lub złożenia i zapisywać wyniki w nowym pliku, w którym szczegóły są zastąpione za pomocą "pustych" brył (czyli brył bez historii ani definicji operacji). Można następnie udostępnić nowy plik bez ujawniania wszystkich szczegółów projektu danego modelu.

Przed Po

Możemy zapisać model z mniejszą ilością szczegółów w oddzielnym pliku i zachować odniesienia do oryginalnej części lub złożenia.

Ustawienia wybrane w menedżerze właściwości PropertyManager są zapisywane w oryginalnym modelu. Można publikować model ze wszystkimi szczegółami, zawierający ustawienia Defeature, na konto Usług dostawcy w 3D ContentCentral. Można określić że szczegóły będą usunięte kiedy klienci konfigurują i pobierają model.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Narzędzie Defeature
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.