Ukryj spis treści

Deformacje

Operacji deformacji używamy, aby zmienić kształty skomplikowanych powierzchni lub modeli bryłowych, w sposób lokalny lub globalny, nie stosując szkiców ani ograniczeń operacji używanych przy tworzeniu modeli.

Deformacja stanowi prosty sposób zmieniania praktycznie dowolnego modelu, organicznego czy też mechanicznego i jest użyteczna podczas tworzenia koncepcji projektowych lub dokonywania zmian geometrycznych w skomplikowanych modelach, które pochłonęłyby zbyt dużo czasu przy użyciu tradycyjnych szkiców, operacji i edycji historii.

Operację deformacji można zastosować do modeli SOLIDWORKS i modeli importowanych.

Występują trzy typy deformacji:
  • Punkt
  • Krzywa-krzywa
  • Naciśnięcie powierzchni


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Deformacje
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.