Ukryj spis treści

Wyprowadzone części

Możemy utworzyć nową część bezpośrednio z części już istniejącej. Nowa część, zwana częścią wyprowadzoną, ma część oryginalną jako swoją pierwszą operację. Domyślnie wyprowadzona część jest połączona z częścią oryginalną za pomocą odniesień zewnętrznych. Oznacza to, że wszelkie zmiany wprowadzone do oryginalnej części mają odzwierciedlenie w części wyprowadzonej.

Przy tworzeniu wyprowadzonej części, która jest połączona z częścią bazową, właściwość Opis listy elementów ciętych wyprowadzonej części wykorzystuje tę samą oszacowaną wartość jak w części bazowej. Jednostki i wymiary wyprowadzonej części zostały zignorowane.

Gdy część posiada zewnętrzne odniesienie, to po jej nazwie w drzewie operacji FeatureManager występuje symbol strzałki ->. Aby zobaczyć nazwę, lokalizację i stan dokumentu odniesienia zewnętrznego, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy część wyprowadzoną i wybrać Wyświetlaj zewnętrzne odniesienia.

Przy tworzeniu wyprowadzonej części za pomocą wstawienia lub utworzenia lustra części, można przerwać łącze z oryginalną częścią, aby można było niezależnie edytować nową część oraz część oryginalną. Raz przerwane, odniesienia do oryginalnej części nie mogą zostać przywrócone.

Przy wyprowadzaniu części komponentu ze złożenia, można również przerwać połączenie z oryginalną częścią za pomocą kontrolowania tworzenia odniesień zewnętrznych.

Istnieją trzy typy wyprowadzonych części. Części wstawiane, lustra części i wyprowadzone części komponentów.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wyprowadzone części
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.