Ukryj spis treści

Okienko wyświetlania

W okienku wyświetlania można przeglądać różnorodne ustawienia wyświetlania w dokumentach części i rysunków. W złożeniach i częściach można również zmieniać te ustawienia.

W dokumentach części można przeglądać następujące ustawienia wyświetlania:
Ustawienie wyświetlania Ikona Komentarze
menu_Show.gifUkryj/Pokaż display_pane_icon_shown_body.gif Dla obiektów. Oznacza, że obiekt jest widoczny. Można również ukrywać lub pokazywać szkice lub płaszczyzny.
display_pane_icon_hidden_body.gif Dla obiektów. Oznacza, że obiekt jest ukryty.
display_pane_appearance.gifWyglądy display_pane_icon_color_body.gif Dla części, obiektów i operacji. Ukazuje kolor lub jest pusta jeśli nie zastosowano żadnego wyglądu.
display_pane_column_transparency.gifPrzezroczystość display_pane_column_transparency.gif Dla części, obiektów i operacji. Wskazuje na zastosowanie przezroczystości w menedżerze właściwości PropertyManager Wyglądy lub jest pusta, jeśli nie zastosowano żadnej przezroczystości.
Objaśnienia wyglądu wyświetlają wyglądy ścian, operacji, obiektów oraz części i stanowią skróty do edycji wyglądów.
Dla widoków rysunków oraz obiektów można przeglądać następujące ustawienia wyświetlania:
Ustawienie wyświetlania Ikona Komentarze
menu_Show.gifUkryj/Pokaż display_pane_icon_shown_model_view.gif, display_pane_icon_shown_proj_view.gif, display_pane_icon_shown_aux_view.gif, itp. Tylko widok rysunku. Oznacza, że widok jest widoczny.
display_pane_icon_hidden_model_view.gif, display_pane_icon_hidden_proj_view.gif, display_pane_icon_hidden_aux_view.gif Tylko widok rysunku. Oznacza, że widok jest ukryty.
display_pane_column_display_mode.gifTryb wyświetlania display_pane_icon_wireframe.gif Przedstawienie krawędziowe
display_pane_icon_HLV.gif Ukryte linie widoczne
display_pane_icon_HLR.gif Ukryte linie usunięte
display_pane_column_display_mode.gif Cieniowany z krawędziami
display_pane_icon_shaded.gif Cieniowany


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Okienko wyświetlania
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.