Ukryj spis treści

Typy statusu końca

Typ określa jak daleko rozciąga się operacja.

Na odległość Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu na określoną odległość.
Przez wszystko Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu poprzez całą istniejącą geometrię.
Do następnej Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do następnej powierzchni, która przechwyci cały profil. (Powierzchnia przechwytująca musi należeć do tej samej części.)
Do wierzchołka Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do płaszczyzny, która jest równoległa do płaszczyzny szkicu i przechodzi przez określony wierzchołek. Wybrać wierzchołek.
Do powierzchni Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do wybranej powierzchni.
Odsunięcie od powierzchni Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do określonej odległości od wybranej powierzchni. Wybrać ścianę, aby określić powierzchnię a następnie określić odległość odsunięcia.
Do obiektu Wydłuża operację do wybranego obiektu. Należy użyć tej opcji ze złożeniami, częściami form lub części wieloobiektowych. Należy wybrać obiekt bryłowy lub powierzchniowy, do którego wydłużona zostanie operacja.
Symetrycznie od płaszczyzny Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu na tą samą odległość w obydwu kierunkach. Należy określić głębokość.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Typy statusu końca
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.