Ukryj spis treści

Widoki rozstrzelone w złożeniach

Widok rozstrzelony pokazuje rozłożenie komponentów złożenia, ale rozmieszczonych w taki sposób, aby pokazać ich dopasowanie w złożeniu.

Widoki rozstrzelone tworzymy w drodze wybierania i przeciągania części w obszarze graficznym, tworząc jeden lub więcej kroków rozstrzelenia. W widokach rozstrzelonych możemy:
  • Równomiernie rozmieścić rozstrzelone stosy komponentów (elementy konstrukcyjne, podkładki itp.).
  • Promieniowo rozstrzelić komponenty względem osi.
  • Przeciągnąć i automatycznie rozmieścić wiele komponentów.
  • Dołączyć nowy komponent do istniejących kroków rozstrzelenia innego komponentu. Jest to użyteczne w przypadku dodawania nowej części do złożenia, które już posiada widok rozstrzelony.
  • Jeżeli podzespół posiada widok rozstrzelony, można wykorzystać ten widok ponownie w złożeniu wyższego poziomu.
  • Dodać linie rozstrzelenia, aby wskazać relacje komponentów.
Gdy złożenie jest rozstrzelone, nie można dodawać wiązań do złożenia.


explode_oil_pump.gifWyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Widoki rozstrzelone w złożeniach
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.