Ukryj spis treści

Konstrukcje spawane Instant3D

Instant3D działa na częściach konstrukcji spawanych dla dwuwymiarowych i trójwymiarowych konstrukcji spawanych.

Uchwyty przeciągania

Wybrać ścianę do przeciągnięcia. Pojawi się strzałka przeciągania w najbliższym dostępnym kierunku do przeciągania. Można przenieść obiekt konstrukcji spawanej, aby wydłużyć dołączone obiekty oraz szkic prowadzący.
Przeciągnąć uchwyt.
Część konstrukcji spawanej o zmienionym rozmiarze
Przeciągnąć ścianę końcową, aby wydłużyć człon konstrukcyjny.
Uchwyty przeciągania działają również, jeżeli orientacja ściany bocznej nie leży w tej samej płaszczyźnie, co szkic prowadzący. Instant3D zachowuje ogólny kierunek uchwytu przeciągania, wydłużając lub skracając szkic prowadzący i dołączone obiekty.


Inne przykłady

Podczas przeciągania segmentu członu konstrukcyjnego, podgląd wybranego segmentu ukazuje lokalizację.
Wybrać ścianę członu konstrukcyjnego do przeciągnięcia
Przeciągnąć podgląd do nowej lokalizacji
Pozycja końcowa


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konstrukcje spawane Instant3D
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.