Ukryj spis treści

Właściwości masy i właściwości przekroju

Aplikacja SOLIDWORKS oblicza właściwości, takie jak masa, gęstość i objętość w oparciu o geometrię modelu i właściwości materiału. W przypadku niektórych właściwości obliczone wartości można zastąpić.

Można przejrzeć właściwości masy dla:
  • Części
  • Obiektów w części wieloobiektowej
  • Złożenia
  • Komponentów w złożeniu
W części lub złożeniu można przejrzeć właściwości przekrojów ścian i szkiców.

Można przypisać wartości dla masy, środka masy i momentów bezwładności, aby zastąpić obliczone wartości. Jest to użyteczne podczas tworzenia uproszczonej reprezentacji komponentu, gdy chcemy przypisać modelowi prawidłową właściwość masy.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Właściwości masy i właściwości przekroju
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.