Ukryj spis treści

Widma brakujących odniesień

Jeśli brak jest elementu wykorzystywanego jako odniesienie w operacji, w obszarze graficznym pojawia się widmo brakującego odniesienia, a w menedżerze właściwości PropertyManager zostaje wyświetlony komunikat ostrzeżenia. Widma są obsługiwane dla części i złożeń.

Widmo pojawia się w tej samej lokalizacji i w tym samym rozmiarze, kształcie i typie, jak oryginalne odniesienie. Na przykład ściana planarna jest reprezentowana przez widmo planarne.

Aby ustawić kolor widma, należy kliknąć Opcje > Opcje systemu > Kolory. W części Ustawienia schematu kolorów kliknąć Wybrany element ma brakujące odniesienie.

Aby uzyskać więcej informacji, patrz Wyświetlanie obrazu-widma brakującego elementu szkicu.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Widma brakujących odniesień
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.