Ukryj spis treści

Narzędzia do form - Gniazdo

Można tworzyć proste formy, używając narzędzia Gniazdo Tool_Cavity_Mold_Tools.gif.

Tworzenie formy przy użyciu narzędzia Gniazdo Tool_Cavity_Mold_Tools.gif wymaga następujących elementów:
  • Części projektu - Części, które chcemy odlewać.
  • Baza formy - Część, która mieści operację gniazda części projektu.
  • Złożenie pośrednie - Złożenie, w którym tworzone jest gniazdo.
  • Wyprowadzone części komponentu - Części, które staną się połówkami formy po ich przecięciu.
Łączymy części projektu i bazę formy w złożenie pośrednie.Następnie tworzymy operację gniazda w kontekście złożenia pośredniego.Tworzy to relacje bazy formy z częścią projektu, na wypadek gdyby część projektu zmieniła kształt.
Aby utworzyć bardziej złożone formy, należy użyć narzędzi i technik opisanych w Projektowanie form.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Narzędzia do form - Gniazdo
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.