Ukryj spis treści

Narzędzia do form — Powierzchnie zamknięcia stykowego

Aby przeciąć blok obiektu narzędzia na dwa kawałki, potrzebujemy dwóch kompletnych powierzchni (powierzchni rdzenia i powierzchni gniazda) bez żadnych otworów. Powierzchnie zamknięcia stykowego służą do zamykania otworów przelotowych. Możemy utworzyć powierzchnie zamknięcia stykowego po utworzeniu linii neutralnych.

Powierzchnia zamknięcia stykowego zamyka otwory przelotowe poprzez utworzenie łaty powierzchni wzdłuż:
  • Krawędzi formujących zamkniętą pętlę.
  • Linii neutralnej, która utworzyliśmy dla zdefiniowania pętli.
Kiedy tworzymy powierzchnie zamknięcia stykowego, oprogramowanie wypełnia Obiekty powierzchniowe gniazdafm_surface_bodies.gif i Obiekty powierzchniowe rdzeniafm_surface_bodies.gif odpowiednimi powierzchniami. Patrz: Foldery form.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Narzędzia do form — Powierzchnie zamknięcia stykowego
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.