Ukryj spis treści

Narzędzia do form — Analiza podcięcia (oparta na procesorze centralnym (CPU))

Narzędzie Analiza podcięciaTool_UndercutAnalysis_View.gif znajduje uwięzione obszary w modelu, który nie może zostać wyjęty z formy. Obszar ten wymaga utworzenia rdzenia bocznego. Kiedy główny rdzeń i gniazdo są rozdzielone, boczny rdzeń jest wysuwany w kierunku prostopadłym do ruchu głównego rdzenia i gniazda, pozwalając na wyrzucenie części.

Temat ten ma zastosowanie jedynie dla analizy podcięcia opartej na procesorze centralnym (CPU). Oprogramowanie używa przetwarzania opartego na procesorze centralnym (CPU) tylko jeżeli karta graficzna nie może wykonać przetwarzania opartego na procesorze graficznym (GPU) wymaganego dla nowszej analizy podcięcia opartej na procesorze graficznym (GPU). Patrz: Zagadnienia dotyczące kart graficznych w Narzędzia analizy form.
Analiza podcięcia działa tylko w odniesieniu do obiektów bryłowych. Nie działa ono na obiektach powierzchniowych.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Narzędzia do form — Analiza podcięcia (oparta na procesorze centralnym (CPU))
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.