Ukryj spis treści

Szyki i odbicia lustrzane

Szyk powtarza wybrane operacje w formie matrycy, w oparciu o operację źródłową. Można utworzyć szyk liniowy, szyk kołowy, szyk oparty na krzywej, wypełnienia albo użyć punktów szkicu lub współrzędnych z tabeli, aby utworzyć szyk.

Lustro kopiuje wybrane operacje lub wszystkie operacje, odbijając je względem wybranej płaszczyzny lub ściany.

Aby dane kolorów, tekstur i oznaczeń gwintu SOLIDWORKS rozeszły się do wszystkich wystąpień szyku i operacji lustra, należy wybrać opcję Rozejście właściwości wizualnych w menedżerze właściwości PropertyManager.

W częściach wieloobiektowych możemy użyć operacji szyku lub lustra, aby utworzyć szyk lub lustro wielu obiektów w obrębie tego samego dokumentu.
Lustro części wieloobiektowych względem płaszczyzny

Kiedy szyk lub operacje lustrzane dzielą pojedyncze obiekty na wiele obiektów, można wybrać, które obiekty mają zostać zachowane i określić, które konfiguracje należy zachować jako aktualne.

Oprogramowanie także obsługuje pełny podgląd operacji szyku i lustra.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Szyki i odbicia lustrzane
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.