Ukryj spis treści

Rozwiązywanie problemów

Omówione tutaj zagadnienia związane z rozwiązywaniem problemów pomogą w usunięciu często występujących kłopotów z wydajnością i wyświetlaniem.

Gdy użytkownik zapozna się z tymi tematami w pierwszej kolejności, to w przypadku konieczności uzyskania dalszych wskazówek, będzie on mógł sprawniej komunikować się z ekspertami w danej dziedzinie (np. korzystając z pomocy technicznej, jeżeli posiada taką subskrypcję). Omawiane tematy:

Zapobieganie Zalecenia dotyczące zarządzania plikami.
Sprzęt Problemy związane z systemem i wymagania systemowe.
Karty graficzne i sterowniki Wymogi i zalecenia.
Wyświetlaj Zagadnienia wyświetlania, nie związane z kartami i sterownikami.
Drukowanie Potencjalne rozwiązania problemów z drukowaniem.

Aby uzyskać przykłady błędów charakterystycznych dla tworzenia szkiców i modeli SOLIDWORKS, należy zapoznać się z tematem Komunikaty błędów — informacje ogólne.

Aby uzyskać pomoc w diagnozowaniu błędów, należy zapoznać się z tematem Zasoby rozwiązywania problemów.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Rozwiązywanie problemów
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.