Ukryj spis treści

Inteligentne komponenty

Możemy utworzyć Inteligentne komponenty z komponentów, których często używamy i wymagają dodania skojarzonych komponentów i operacji. Przykłady:

  • Złącze ze śrubami mocującymi, nakrętkami, otworami dla śrub i wycięciami
  • Pierścień ustalający z rowkiem
  • Silnik z wkrętami i otworami mocującymi

Kiedy czynimy komponent inteligentnym, kojarzymy inne komponenty i operacje z inteligentnym komponentem. Podczas wstawiania inteligentnego komponentu do złożenia, możemy wybrać czy chcemy wstawić skojarzone komponenty i operacje. Następujące operacje mogą być skojarzone z Inteligentnym komponentem:

  • Wyciągnięte dodania i wycięcia
  • Obrócone dodania i wycięcia
  • Otwory proste
  • Otwory z Kreatora otworów

Możemy mapować konfiguracje Inteligentnego komponentu do konfiguracji skojarzonych komponentów i operacji.

Możemy dodawać możliwość automatycznego wymiarowania do cylindrycznych Inteligentnych komponentów. Kiedy wstawimy inteligentny komponent do komponentu cylindrycznego, rozmiar inteligentnego komponentu dopasowuje się do komponentu cylindrycznego.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Inteligentne komponenty
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.