Ukryj spis treści

Obsługa dotknięć i wielokrotnych dotknięć

W przypadku zainstalowania aplikacji SOLIDWORKS w komputerze obsługującym dotyk, można używać gestów wielodotykowych i szybkich dotknięć w SOLIDWORKS

Czynności szybkiego ruchu wstecz, do przodu, przeciągania i przewijania są zmapowane do obracania widoków SOLIDWORKS.

Polecenia dla wszystkich innych czynności szybkiego ruchu, na przykład Cofnij, wywołują to samo polecenie w SOLIDWORKS.

Na przykład: szybki ruch wstecz odpowiada obrotowi widoku przy użyciu lewej strzałki (domyślnie o 15 stopni).

Wykonanie czynności szybkiego ruchu powoduje wyświetlenie domyślnej ikony polecenia Windows dla tej czynności, pomimo że te polecenia są zmapowane do obrotów widoku przy użyciu klawisza strzałki w SOLIDWORKS.

Można również stosować gesty wielodotykowe dla operacji powiększania, obracania, przesuwania, przewijania, kliknięcia prawym przyciskiem myszy i wpasowywania w ekran.

Aby nauczyć się używania gestów dotykowych i wielodotykowych w komputerach obsługujących dotyk, należy zapoznać się z dokumentacją produktu dla danego urządzenia.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Obsługa dotknięć i wielokrotnych dotknięć
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.