Ukryj spis treści

Tabele listy elementów ciętych konstrukcji spawanej

Można użyć tabeli listy elementów ciętych konstrukcji spawanej, aby dodać podobną do LM tabelę dla ciętych, spawanych kształtów strukturalnych.

Kiedy w części wstawiona jest pierwsza operacja konstrukcji spawanej, folder Obiekty bryłowe fm_solid_bodies_folder.png zmienia nazwę na Lista elementów ciętych fm_cutlist_needs_update.png, aby wskazać elementy do uwzględnienia w liście elementów konstrukcji spawanej. Ikona fm_cutlist_needs_update.png oznacza, że lista elementów ciętych wymaga uaktualnienia. Ikona fm_cutlist_current.png oznacza, że lista elementów ciętych jest aktualna.

Elementy, które pojawiają się na liście elementów ciętych, muszą się pojawiać w folderze Lista elementów ciętychfm_cutlist_needs_update.png na poziomie części.

drw_Weldment_Balloons.gifdrw_Weldment_Cut_List.gif

Opcja automatycznego organizowania wszystkich elementów konstrukcji spawanej na liście elementów ciętych jest domyślnie włączona w nowych częściach konstrukcji spawanej. Aby ją wyłączyć, kliknąć prawym przyciskiem myszy Lista elementów ciętychfm_cutlist_needs_update.png i usunąć zaznaczenie opcji Automatycznie utwórz listy elementów ciętych.

Pomimo że lista elementów ciętych jest generowana automatycznie, określanie kiedy należy ją uaktualniać w dokumencie części konstrukcji spawanej jest ręczne. Pozwala to wprowadzać wiele zmian, a następnie aktualizować listę elementów ciętych jeden raz.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tabele listy elementów ciętych konstrukcji spawanej
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.