Ukryj spis treści

Rysunki konstrukcji spawanych

Rysunki konstrukcji spawanych obsługują:

  • Widoki całej części konstrukcji spawanej
  • Widoki pojedynczych obiektów części konstrukcji spawanej (Widoki względne)
  • Listy elementów konstrukcji spawanej
  • Odnośniki
  • Automatyczne odnośniki
  • Zmienne kreskowanie dla widoków przekroju

Przykład Listy elementów konstrukcji spawanej

drw_Weldment_Balloons.gifdrw_Weldment_Cut_List.gif

Odnośniki w rysunkach konstrukcji spawanych

Przy tworzeniu odnośników, wszystkie konfiguracje odnoszą się do tej samej listy elementów konstrukcji spawanej. Numery balonów pozostają asocjacyjne z listą elementów konstrukcji spawanej, nawet jeżeli zostały one utworzone w innym widoku.

Odnośnik dołączony do obiektu w widoku rysunku całej konstrukcji spawanej i odnośnik dołączony do tego samego obiektu w widoku rysunku pokazującym tylko obiekt mający ten sam numer elementu.

Jeżeli wstawimy Automatyczne odnośniki do widoku rysunku konstrukcji spawanej, a rysunek nie zawiera listy elementów konstrukcji spawanej, na ekranie pojawi się zapytanie, czy chcemy utworzyć listę elementów konstrukcji spawanej.

Jeżeli usuniemy listę elementów konstrukcji spawanej, wtedy wszystkie odnośniki skojarzone z listą elementów ciętych zmienią swój numer elementu na 1.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Rysunki konstrukcji spawanych
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.