Ukryj spis treści

Konstrukcje spawane - Zamykanie końców

Aby zamknąć otwarte człony konstrukcyjne, należy dodać zamknięcia końców, w tym wewnętrzne zamknięcia końców.

Aby zastosować zaokrąglenia lub sfazowania do wszystkich zamknięć końca, w obszarze Wykończenie narożnika należy wybrać Zaokrąglenie lub Sfazowanie.

Istnieje możliwość odsunięcia zamknięcia końca wewnątrz ściany członu konstrukcyjnego przez określenie Wartości odsunięcia w uzupełnieniu do Proporcji grubości.

Zamknięcia końca Na zewnątrz i Do wewnątrz dla zewnętrznej podstawy lub płytki mocującej można zdefiniować jako większe od wymiaru zewnętrznego elementu konstrukcyjnego. W przypadku tych zastosowań wartość Proporcja grubości można ustawić na większą od 1.

Zamykanie końców można dodawać tylko do profili z krawędziami liniowymi.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konstrukcje spawane - Zamykanie końców
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.