Ukryj spis treści

Konstrukcje spawane - Punkty przebicia

Punkt przebicia definiuje lokalizację profilu względem segmentu szkicu użytego do utworzenia danego członu konstrukcyjnego.

Domyślnym punktem przebicia jest początek układu współrzędnych szkicu w części z operacją z biblioteki profili. Jako punkt przebicia może zostać również użyty dowolny wierzchołek lub punkt szkicu określony w profilu.

Przykład: Ten sam profil z wybranymi trzema różnymi punktami przebicia.
PiercePoint3.gif
PiercePoint1.gif
PiercePoint2.gif

Zmienianie punktów przebicia

Aby zmienić punkt przebicia, należy:

  1. Kliknąć człon konstrukcyjny prawym przyciskiem myszy i wybrać Edytuj operację.
  2. W menedżerze właściwości PropertyManager, w części Ustawienia należy kliknąć Zlokalizuj profil.

    Zostanie powiększony profil członu konstrukcyjnego.

  3. Wybrać dowolny z wierzchołków lub punktów szkicu na profilu.

    Profil ulegnie zmianie, aby wyrównać nowy punkt przebicia z segmentem szkicu członu konstrukcyjnego.

  4. Kliknąć PM_OK.gif.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Konstrukcje spawane - Punkty przebicia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.