Ukryj spis treści

Xpert - Informacje ogólne

Narzędzia SOLIDWORKS Xpert pomagają początkującym użytkownikom używać SOLIDWORKS jak eksperci bez konieczności rozumienia szczegółów oprogramowania. Narzędzia Xpert obsługują szczegóły funkcji oprogramowania. Przy użyciu Xpert można się skupić na intencji projektu podczas gdy Xpert skupia się na tym co oprogramowanie powinno zrobić, aby ją osiągnąć.

Narzędzia Xpert mogą:

  • Rozumieć, wybrać i zastosować ustawienia i kombinacje funkcji, które działają najlepiej w pewnych sytuacjach.
  • Zarządzać złożonymi interakcjami takimi jak te pomiędzy operacjami typu zaokrąglenia i pochylenia.
Narzędzie Xpert Opis
AssemblyXpert Złożeń AssemblyXpert Złożeń analizuje wydajność złożeń i sugeruje możliwe działania, których podjęcie poprawi wydajność.
DimXpert Wymiarów dla rysunków

DimXpert Wymiarów stosuje wymiary w rysunkach w sposób całkowicie definiujący operacje technologiczne takie jak szyki, szczeliny i kieszenie.

DimXpert Wymiarów dla części

DimXpert Wymiarów dla części stanowi zbiór narzędzi, służących do stosowania wymiarów i tolerancji do części, zgodnie z wymogami ASME Y14.41-2003 i ISO 16792:2006.

DraftXpert Pochyleń DraftXpert Pochyleń zarządza tworzeniem i modyfikowaniem pochyleń płaszczyzny neutralnej.
FeatureXpert Operacji FeatureXpert Operacji zarządza interakcjami pomiędzy operacjami zaokrąglenia i pochylenia kiedy operacje nie powiodą się.
FilletXpert Zaokrągleń

FilletXpert Zaokrągleń zarządza, organizuje i zmienia kolejność zaokrągleń o stałym promieniu.

MateXpert Wiązań MateXpert Wiązań identyfikuje problemy dotyczące wiązań w złożeniach.
SketchXpert Szkiców SketchXpert Szkiców rozwiązuje konflikty w przedefiniowanych szkicach i proponuje ewentualne zestawy rozwiązań.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Xpert - Informacje ogólne
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.