Ukryj spis treści

Dostępność

Kolory i czcionki w interfejsie użytkownika SOLIDWORKS sprawiają, że program SOLIDWORKS jest bardziej dostępny dla osób mających kłopoty z rozróżnianiem kolorów.

Ikony w menedżerze właściwości PropertyManager używają koloru niebieskiego do oznaczenia elementów, które należy wybrać na ekranie: ścian, krawędzi i tak dalej. Dodanie koloru niebieskiego do ikon zapewnia ostry kontrast, tak że wielu użytkowników SOLIDWORKS mających kłopoty z rozróżnianiem kolorów może odróżnić jedną ikonę od innej.

Czcionkę używaną w interfejsie użytkownika SOLIDWORKS wybrano ze względu na maksymalną czytelność. Włączyć ClearType®, technologię oprogramowania opracowaną przez firmę Microsoft®, aby tekst na ekranie był łatwiejszy do odczytania.

Włączanie funkcji ClearType

Aby włączyć funkcję ClearType, należy:

  1. W menu Windows Start, kliknąć Panel sterowania.
  2. Kliknąć Wygląd i personalizacja.
  3. Kliknąć Wyświetlanie i po lewej stronie kliknąć Dostosuj tekst ClearType.
  4. Wybrać Włącz funkcję ClearType, kliknąć Dalej i dokończyć działanie kreatora.
Tekst na ekranie wykorzystuje nowe, bardziej czytelne czcionki SOLIDWORKS.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dostępność
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.