Ukryj spis treści

Dodawanie plików następnych wersji jako komponentów w złożeniu

W oprogramowaniu SOLIDWORKS 2013 lub nowszym można używać części i zespołów z bieżącej wersji oprogramowania SOLIDWORKS jako komponentów złożenia w dodatku Service Pack 5 poprzedniej wersji.

Współpraca jest obsługiwana jedynie pomiędzy wersjami następującymi po sobie. Na przykład nie można otworzyć pliku SOLIDWORKS 2014 w oprogramowaniu SOLIDWORKS 2012 z dodatkiem Service Pack 5.

Dzięki dodatkowi Service Pack 5 do poprzedniej wersji w złożeniu można:

  • Tworzyć wiązania komponentu lub podzespołu następnych wersji SOLIDWORKS z innymi komponentami.
  • Dodawać listy materiałów zawierające komponenty obecnej i następnych wersji.
  • Wygaszać i przywracać komponenty następnych wersji.
  • Tworzyć rysunki złożenia z komponentami obecnej i następnych wersji.
  • Używać wykrywania przenikania podczas wiązania komponentów obecnej i następnych wersji.
  • Tworzyć lustra i szyki komponentów następnych wersji.
  • Oglądać i odnosić domyślne płaszczyzny i początki układów współrzędnych części lub podzespołu następnych wersji.
W modelach o wielu konfiguracjach, dostęp do każdej konfiguracji w starszej wersji wymaga wcześniejszego wygenerowania i zapisania danych konfiguracyjnych w nowszej wersji.
W wersji SOLIDWORKS 2014 nie działa współpraca z wcześniejszymi wersjami. Nie można otwierać plików programu SOLIDWORKS 2015 w programie SOLIDWORKS 2014 z dodatkiem Service Pack 5.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Dodawanie plików następnych wersji jako komponentów w złożeniu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.