Ukryj spis treści

Podstawowe koncepcje

  • Model SOLIDWORKS składa się z trójwymiarowej geometrii bryłowej w dokumencie części lub złożenia.
  • Rysunki są tworzone z modeli lub poprzez szkicowanie widoków w dokumencie rysunku.
  • Typowo rozpoczynamy od szkicu, tworzymy operację bazy, a następnie dodajemy kolejne operacje do modelu. (Można także rozpocząć od importowanej geometrii powierzchniowej lub bryłowej.)
  • Możemy udoskonalać projekt dodając, zmieniając lub reorganizując kolejność operacji.
  • Asocjacje pomiędzy częściami, złożeniami i rysunkami zapewniają, że zmiany dokonane w jednym z dokumentów lub widoków automatycznie dokonywane są w innych dokumentach lub widokach.
  • Rysunki lub złożenia możemy generować w dowolnym momencie procesu projektowania.
  • Z zainstalowanymi kartami graficznymi kompatybilnymi z RealView, można wyświetlać fotograficznie realistyczne modele i środowiska.
  • Należy kliknąć Narzędzia > Opcje w pasku głównego menu, aby wyświetlić Opcje systemu oraz Właściwości dokumentu.
  • Oprogramowanie SOLIDWORKS zapisuje naszą pracę za nas przy użyciu autoodzyskiwania. Można również wybrać opcję przypominania o zapisaniu pliku.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Podstawowe koncepcje
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.