Ukryj spis treści

Menedżer poleceń CommandManager

Menedżer poleceń CommandManager jest kontekstowym paskiem narzędzi aktualizowanym dynamicznie w oparciu o pasek narzędzi, do którego chcemy uzyskać dostęp. Domyślnie posiada on osadzone w sobie paski narzędzi, w oparciu o typ dokumentu.

Po kliknięciu karty poniżej Menedżera poleceń, jest on jest uaktualniany, aby wyświetlić dany pasek narzędzi. Na przykład jeżeli klikniemy kartę Szkice, pojawi się pasek narzędzi Szkic.

Menedżera poleceń CommandManager należy używać, aby uzyskać dostęp do przycisków paska narzędzi w centralnym miejscu i zaoszczędzić miejsce na obszar graficzny.

Aby przełączać opisy i rozmiar przycisków, należy kliknąć w menedżerze poleceń CommandManager i wybrać lub wyczyścić Użyj dużych przycisków z tekstem. Opcja ta jest również dostępna w Narzędzia > Dostosuj na karcie Paski narzędzi.

Aby przewijać karty menedżera konfiguracji ConfigurationManager, należy użyć klawiszy Ctrl+Page Up oraz Ctrl+Page Down.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menedżer poleceń CommandManager
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.