Ukryj spis treści

Numerowanie wystąpień komponentów w złożeniach

Podczas dodawania wielu wystąpień tego samego komponentu do złożenia oprogramowanie automatycznie numeruje każde wystąpienie w kolejności rosnącej. Numer wystąpienia <n> pojawia się obok nazwy komponentu w drzewie operacji FeatureManager.

Po usunięciu wystąpienia komponentu numery innych wystąpień tego samego komponentu nie zmieniają się. Na przykład Złożenie fotela zawiera Wspornik<1>, Wspornik<2>, Wspornik<3> i Wspornik<4>. Po usunięciu Wspornika<2> złożenie zawiera Wspornik<1 >, Wspornik<3> i Wspornik<4>.

Po zapisaniu wystąpienia komponentu jako nowej części przez kliknięcie prawym przyciskiem myszy i wybranie opcji Uczyń niezależnym nowo utworzony komponent ma numer wystąpienia <1>.

W przypadku zastąpienia komponentu innym, jeszcze nie istniejącym w złożeniu, numer wystąpienia zmieni się na <1>. Jeśli jednak zastąpiony komponent będzie już istnieć w złożeniu, numer wystąpienia zmieni się na n +1, gdzie n jest najwyższym numerem wystąpienia w złożeniu.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Numerowanie wystąpień komponentów w złożeniach
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.