Ukryj spis treści

Opisywanie szczegółów - Informacje ogólne

Podczas tworzenia modelu można uwzględnić opisywanie szczegółów (wymiary, notatki, symbole, itd.) a następnie wstawić wymiary i adnotacje z modelu do rysunku przy użyciu:
  • Widoki adnotacji
  • Menedżer właściwości PropertyManager Elementy modelu

Przed utworzeniem rysunków, należy przygotować części poprzez zorganizowanie wymiarów, utworzenie konfiguracji i dodanie właściwości. Rysunki z przygotowanych części wymagają mniej manipulacji.W rysunku moszna dodawać wymiary orientacyjne, adnotacje, listy materiałów, tabele poprawek, itd.

Adnotacje oraz wymiary orientacyjne dodane w rysunkach nie mają wpływu na dokumenty części ani złożenia.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Opisywanie szczegółów - Informacje ogólne
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.