Ukryj spis treści

Stany wyświetlania w częściach

Ustawienia wyświetlania części są przechowywane w stanach wyświetlania w części.

Stany wyświetlania części sterują wyglądem, trybem wyświetlania, ukrywaniem/pokazywaniem i przezroczystością obiektów, operacji, ścian i części zgodnie z poniższym schematem:

  display_pane_column_hideshow.gif Ukryj/Pokaż display_pane_column_display_mode.gif Tryb wyświetlania display_pane_appearance.gif Wygląd display_pane_column_transparency.gif Przezroczystość
Części     X X
Obiekty (bryłowe i powierzchniowe) X X X X
Operacje     X X
Ukrywane operacje, takie jak szkice, geometrie odniesienia, krzywe, linie neutralne i punkty wyznaczania trasy X      
Ściany     X X

W celu wyświetlenia formantów wyświetlania, należy kliknąć w górnej części drzewa operacji FeatureManager, aby rozwinąć Okienko wyświetlania.

Okienko wyświetlania zamknięte
Okienko wyświetlania otwarte

W Okienku wyświetlania można definiować różne kombinacje ustawień i zapisywać je w stanach wyświetlania.

Stan wyświetlania-1 Stan wyświetlania-2

Okienka wyświetlania można używać, aby:

  • Zmienić ustawienia wyświetlania dla operacji części oraz obiektów bryłowych i powierzchniowych.
  • Zmienić wygląd części.
  • Dodać nowe wyświetlania do części.
  • Zmienić nazwy stanów wyświetlania.
  • Zmienić aktywny stan wyświetlania.
  • Usunąć wszystkie lub wybrane wyglądy z części.

Można również sterować stanem wyświetlania poprzez połączenie stanów wyświetlania z konfiguracjami w menedżerze konfiguracji ConfigurationManager.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Stany wyświetlania w częściach
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.