Ukryj spis treści

Status końca wyciągnięcia

Podczas wyciągania profilu konieczne jest wybranie Typu z menedżera właściwości PropertyManager Wyciągnięcie.

Funkcja Opis Widok izometryczny Widok od góry
Na odległość Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu na określoną odległość.
Przez wszystko Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu poprzez całą istniejącą geometrię.
Przez wszystko - obie strony Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu poprzez całą istniejącą geometrię dla Kierunku 1 i Kierunku 2. Przez wszystko obie strony 1 Przez wszystko obie strony
Do następnej Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do następnej powierzchni, która przechwyci cały profil. (Powierzchnia przechwytująca musi należeć do tej samej części.)
Do wierzchołka Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do płaszczyzny, która jest równoległa do płaszczyzny szkicu i przechodzi przez określony wierzchołek.

Wierzchołki szkicu stanowią prawidłowe wybory dla wyciągnięć Do wierzchołka.

Do powierzchni Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do wybranej powierzchni.
Odsunięte od powierzchni Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu do określonej odległości od wybranej powierzchni.
Symetrycznie od płaszczyzny Wydłuża operację od płaszczyzny szkicu na tą samą odległość w obydwu kierunkach.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Status końca wyciągnięcia
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.