Ukryj spis treści

Drzewo operacji FeatureManager w złożeniu

Drzewo operacji FeatureManager wyświetla następujące elementy dla złożeń:

  • Złożenie najwyższego poziomu (pierwszy element)
  • Różne foldery, na przykład, Adnotacje i Wiązania
  • Płaszczyzny i początek układu współrzędnych złożenia
  • Komponenty (podzespoły i indywidualne części)
  • Operacja złożenia (wycięcia i otwory) oraz szyki komponentów

Każdy z komponentów można rozwinąć aby przejrzeć jego szczegóły klikając znak obok nazwy tego komponentu. Aby zwinąć wszystkie elementy w drzewie, należy kliknąć prawym przyciskiem myszy gdziekolwiek w drzewie i wybrać Zwiń elementy.

Ten sam komponent może zostać użyty wielokrotnie w ramach złożenia. Dla każdego wystąpienia komponentu w złożeniu, przyrostek <n> jest zwiększany.

Komponent w drzewie operacji FeatureManager może posiadać przedrostek, który dostarcza informacji o stanie jego relacji z innymi komponentami. Występują następujące przedrostki:

(-) Niedodefiniowany
(+) Przedefiniowany
(f) Nieruchome
(?) Nie rozwiązany

Brak przedrostka oznacza, że pozycja komponentu jest całkowicie zdefiniowana. Patrz: Błędy wiązania, aby uzyskać więcej informacji na temat symboli wiązania i komunikatów o błędach.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Drzewo operacji FeatureManager w złożeniu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.