Ukryj spis treści

Wysuwane przyciski narzędzi

Podobne polecenia są grupowane w przyciski wysuwane na paskach narzędzi i w menedżerze poleceń CommandManager. Na przykład: różne warianty prostokątów są zgrupowane razem w przycisku wysuwanym.Przyciski wysuwane mogą zawierać tylko przyciski narzędzi lub przyciski z etykietami.

Gdy przycisk wysuwany zostanie kliknięty bez rozwijania:

  • W przypadku niektórych poleceń, takich jak Szkic, wykonywane jest najczęściej używane polecenie. Polecenie to jest wyszczególnione jako pierwsze na liście i ukazane na przycisku.
  • W przypadku takich poleceń, jak Prostokąt, gdzie może zachodzić potrzeba wielokrotnego utworzenia tego samego wariantu prostokąta, ostatnio użyte polecenie staje się poleceniem używanym domyślnie, a jego ikona znajduje się na przycisku.

Można również kliknąć i wybrać inny wariant.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Wysuwane przyciski narzędzi
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.