Ukryj spis treści

Pasek narzędzi Wyświetlacz przezroczysty

W każdym okienku ekranu znajduje się przezroczysty pasek narzędzi ze wszystkimi narzędziami niezbędnymi do manipulowania widokiem.

Zdefiniowane przez użytkownika widoki dostosowane oraz z kamery znajdują się na wysuwanym pasku narzędzi Orientacje widoku.

Pasek narzędzi zastępuje skojarzone z triadą odniesienia rozwijane menu widoku.
Aby dostosować pasek narzędzi Wyświetlacz przezroczysty, należy kliknąć Narzędzia > Dostosuj i wybrać kartę Paski narzędzi:
  • Zaznaczyć lub wyczyścić Widok (Wyświetlacz przezroczysty), aby pokazać lub ukryć pasek narzędzi.
  • Aby dodać przyciski paska narzędzi, należy wybrać kartę Polecenia. Przeciągną przycisk z kategorii na pasek narzędzi. Zalecamy wyszukanie przycisków w kategoriach Wysuwane paski narzędzi i Widok.
  • Aby zmienić kolejność przycisków, należy je przeciągnąć do nowej lokalizacji na pasku narzędzi.
  • Aby usunąć przycisk, należy go przeciągnąć z paska narzędzi.
Można również pokazać lub ukryć pasek narzędzi Wyświetlacz przezroczysty zaznaczając lub odznaczając opcję Widok > Paski narzędzi > Widok (Wyświetlacz przezroczysty).


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Pasek narzędzi Wyświetlacz przezroczysty
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.