Ukryj spis treści

Menu

Menu zawierają prawie wszystkie polecenia SOLIDWORKS.

Aby wyświetlić menu, należy zatrzymać wskaźnik nad logo SOLIDWORKS znajdującym się w lewym górnym narożniku. Kliknąć pin_icon.gif, aby przypiąć menu.

Menu i ich elementy są dostępne w zależności od typu aktywnego dokumentu i środowiska. Wiele poleceń jest również dostępnych w:

  • Menedżer poleceń CommandManager
  • Paski narzędzi
  • Menu podręczne
  • Okienko zadań

Można dostosowywać menu celem ukrywania lub pokazywania elementów; można również ukryć wszystkie menu w trybie pełnego ekranu.

Jeśli interaktywne Nowe funkcje są włączone a element menu jest nowy dla danej wersji, obok elementu menu pojawi się . Należy kliknąć , aby uzyskać dostęp do informacji o nowych funkcjach.

Niektóre polecenia są dostępne tylko w menu podręcznych, na przykład:
  • Ostatnie polecenia
  • Utwórz podkonstrukcję spawaną
  • Wstaw do nowej części (formy, podkonstrukcje spawane)

Microsoft Global Input Method Editors (IME)

Menu SOLIDWORKS mogą uwzględniać polecenia Open IME lub Close IME. Są to standardowe polecenia Microsoft pozwalające na prowadzanie złożonych znaków i symboli, takich jak znaki w języku japońskim, przy użyciu standardowej klawiatury.

Aby uzyskać więcej informacji na temat IME, należy zapoznać się z tematem http://www.microsoft.com/windows/ie/ie6/downloads/recommended/ime/default.mspx.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Menu
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.