Ukryj spis treści

Ustawienia Lepki

Ustawienia niektórych opcji zostają zachowane pomiędzy sesjami oraz wersjami SOLIDWORKS, aż do ich kolejnej zmiany.

Ustawienia niektórych opcji zostają zachowane po kliknięciu OK lub po zaakceptowaniu opcji menedżera właściwości PropertyManager.

Następujące opcje są zachowywane pomiędzy sesjami i wersjami SOLIDWORKS:

Menedżer właściwości PropertyManager Połącz powierzchnie Po kliknięciu Kontrola przerwy i wpisaniu dostosowanej wartości e oknie dialogowym Kontrola przerwy, pole wyboru Kontrola przerwy wprowadzona wartość zostaną zachowane.
Menedżer właściwości PropertyManager Odgięcie krawędzi Nowe ustawienia w części Długość odgięcia i w części Pozycja odgięcia oraz wprowadzone wartości zostaną zachowane.
Menedżer właściwości PropertyManager Specyfikacja otworu (Kreator otworów) Ustawienia w części Status końca i wprowadzona wartość Głębokość zostaną zachowane.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Ustawienia Lepki
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.