Ukryj spis treści

Tabele spoin

Tabele spoin można wstawiać w rysunkach.

Tabele spoin służą do zestawiania specyfikacji spoin, takich jak m.in.:
  • Ilość spoiny
  • Rozmiar spoiny
  • Symbol spoiny
  • Długość spoiny
  • Właściwości dostosowane ściegu spoiny, takie jak materiał spoiny, proces, masa, koszt oraz czas.Po dostosowaniu tabeli spoin, można ją zapisać jako szablon do wykorzystania w przyszłości. Aby uzyskać szczegółowe informacje, należy zapoznać się z tematem Szablony tabel.

Tabela spoin jest dynamicznie aktualizowana po zmianie odpowiednich ściegów spoiny lub symboli spoiny. W przypadku zaktualizowania wartości w tabeli spoin i zachowania połączenia z symbolem lub ściegiem spoiny, symbol lub ścieg spoiny zostanie zaktualizowany w modelu.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Tabele spoin
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.