Ukryj spis treści

Modele z wielowierszowymi tabelami konfiguracji

Dla modeli z wieloma konfiguracjami, paleta zawiera formant dla każdego parametru w tabeli konfiguracji. Parametry i wartości z tabeli konfiguracji są automatycznie przypisane do formantów.Interfejs jest konstruowany poprzez przeciąganie formantów z palety po lewej stronie do panelu Edycja na środku. Do każdego formantu można przypisać nazwę i zdefiniować relacje widoczności.

W panelu po prawej stronie, należy ustawić właściwości każdego formantu, zgodnie z opisem poniżej.

Atrybuty

Nazwa Nadaje elementowi sterującemu nazwę wpisaną przez użytkownika.

Widoczność

Rodzic (Nie dostępne dla pierwszego formantu). Definiuje czy formant jest pokazany czy ukryty, w zależności od wartości wybranej dla formantu rodzica. Wybrać Brak, aby bieżący formant był zawsze widoczny.
Pokaż (Dostępne jeżeli wybierzemy rodzica.) Określa, czy bieżący formant jest pokazany czy ukryty dla każdej wartości formantu rodzica.

= Pokazane

= Ukryte

Kliknąć Ukryj wszystko lub Pokaż wszystko, aby odznaczyć lub zaznaczyć wszystkie pola na raz.


Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Modele z wielowierszowymi tabelami konfiguracji
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.