Ukryj spis treści

Informacje ogólne na temat opcji SOLIDWORKS

Struktura okna dialogowego Opcje

Dostępne są następujące karty:

Opcje systemu Opcje systemu są przechowywane w rejestrze i nie są częścią dokumentów. Dlatego też ich zmiany mają wpływ na wszystkie dokumenty, zarówno bieżące, jak i przyszłe.
Właściwości dokumentu Właściwości dokumentu dotyczą tylko bieżącego dokumentu, a karta Właściwości dokumentu jest dostępna tylko wtedy, gdy dokument jest otwarty. Nowe dokumenty pobierają swe ustawienia dokumentu (takie jak jednostki, jakość obrazu itp.) z właściwości dokumentu szablonu użytego do utworzenia danego dokumentu. Karty Właściwości dokumentu należy użyć w czasie konfigurowania szablonów dokumentów.

Opcje wyszczególnione na każdej z kart są wyświetlane w formie drzewa po lewej stronie okna dialogowego. Kliknięcie elementu w drzewie powoduje wyświetlenie opcji dla tego elementu po prawej stronie okna dialogowego. Pasek tytułu wyświetla tytuł karty oraz tytuł strony opcji.

Można także wyszukiwać określonych opcji i ustawień. Wprowadzić termin w polu Szukaj. Wyniki wyszukiwania pojawiają się dynamicznie podczas pisania. Aby otworzyć odpowiedniej strony Opcji, należy kliknąć dany wynik wyszukiwania. Wyszukiwana opcja może nie być dostępna z powodu niewłaściwego typu otwartego modelu lub niewłaściwej konfiguracja ustawień. Dostępne wyniki zostaną wyświetlone w oknie dialogowym Opcje. Wyniki wyszukiwania w menu podręcznym nie są podświetlone.Wyraź swoje opinie dotyczące tego tematu

SOLIDWORKS docenia wszelkie informacje i uwagi dostarczone przez użytkownika na temat prezentacji, dokładności oraz prawidłowości dokumentacji. Proszę użyć poniższego formularza, aby wysłać komentarze I sugestie na temat tego tematu do naszego zespołu dokumentacyjnego. Zespół dokumentacyjny nie może udzielać informacji na pytania natury technicznej. Proszę kliknąć tutaj, aby uzyskać informacje dotyczące pomocy technicznej.

* Wymagane

 
*Email:  
Temat:   Opinie dotyczące tematów pomocy
Strona:   Informacje ogólne na temat opcji SOLIDWORKS
*Komentarz:  
*   Oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z polityką prywatności, zgodnie z którą moje dane osobowe będą wykorzystywane przez firmę Dassault Systèmes, i niniejszym ją akceptuję

Wydrukuj temat

Wybierz zakres treści do druku:x

Wykryliśmy że używasz przeglądarki w wersji starszej niż Internet Explorer 7. Dla zoptymalizowanego wyświetlania sugerujemy uaktualnienie przeglądarki do Internet Explorer 7 lub nowszej.

 Nie pokazuj tego komunikatu ponownie
x

Wersja zawartości pomocy w sieci Web: SOLIDWORKS 2015 SP05

Aby wyłączyć pomoc w sieci Web w oprogramowaniu SOLIDWORKS i użyć zamiast tego pomocy lokalnej, należy kliknąć Pomoc > Użyj pomocy SOLIDWORKS w sieci Web.

Aby zgłosić problemy związane z interfejsem lub funkcją wyszukiwania pomocy w sieci Web, należy skontaktować się z lokalnym przedstawicielem pomocy technicznej. Aby wyrazić opinie dotyczące poszczególnych tematów pomocy, należy użyć łącza “Opinie dotyczące tego tematu” na stronie danego tematu.